facebookinstagramyoutuberight-arrowin-lovesite-entercoverphotosorderenjoymailmarkerphonevkinstafacebook-linelockpeoplevk-social

Часто задані питання (FAQ)

Як замовити мінібук?

Мінібук можна замовити у нас на сайті minibook.com.ua - просто залоговувавшись через будь яку соцмережу. Лише з комп‘ютера!
Ви робите його самостійно на сайті, там є зручний конструктор в який ви завантажуєте фото і робите макет альбому, розставляючи фото на свій смак і розсуд та обираєте обкладинку. А ми його друкуємо.
В особистому кабінеті на сайті, ви можете спостерігати за статусом свого замовлення та за історією замовлень загалом.

Який термін виготовлення?

Термін виготовлення:
⚪️ Поліграфічний мінібук 3-4 повні робочі дні.
⚪️ ФОТОмінібук 4-5 повних робочих днів. (суботу, неділю та державні вихідні не враховуємо).
* Термін виготовлення може змінюватися в залежності від завантаженості виробництва.
** У період акцій термін виготовлення може збільшуватися на 3-5 робочих днів.
Якщо ви оплачуєте онлайн чи банківським переказом - термін виготовлення починаємо рахувати від моменту оплати.

Чим відрізняється поліграфічний мінібук від фотомінібука?

Отож чим саме відрізняється новий ФОТОмінібук від поліграфічного мінібука? Для друку поліграфічних мінібуків і фотомінібуків використовується принципово різне устаткування, технологія відтворення зображення і папір, що від початку слід враховувати при замовленні. ФОТОмінібук – мінібук, який друкується способом хімічного (мокрого) друку на спеціальному фотопапері зі світлочутливою ​​емульсією і не використовується ні грама фарби. Саме завдяки цьому при друці у професійній лабораторії виходить якісна фотографія з широким колірним охопленням і плавними тоновими переходами. За якістю зображення хімічний метод до сих пір вважається еталонним. Кожна сторінка фотомінібука зібрана на спеціальному пластику; як результат – сторінки цупкі, а сам мінібук має більшу товщину. На відміну від поліграфічного мінібука, фотомінібук друкується розворотами, тобто ви можете помістити фото на цілий розворот без розриву посередині. Поліграфічний мінібук – це мінібук, який друкують на поліграфічному обладнанні - такий друк називається «повноколірним» (тріадним), у колірній моделі CMYK. Фарби наносяться на папір і не змішуються, утворюючи зображення точками (растром) одна поруч з іншою. В поліграфії можлива невелика зернистість, якщо зображення не ідеальної якості. Двосторонній друк поліграфічного альбому відбувається на крейдованому папері щільністю 200 г/м2, які потім збираються в блок і надійно прошиваються. На відміну від фотомінібука, в поліграфічному листи йдуть в основу корінця і це обов'язково варто враховувати при підготовці макета, оскільки такий тип збірки не дозволяє розмістити фото на весь розворот через розрив між сторінками. Якщо не вдаватися в технічні деталі, простіше кажучи, – поліграфічний мінібук друкується на папері на зразок журнального, фотомінібук натомість – на фотопапері, як фотокартка, що її ми звикли отримувати з фотолабораторії. Якість друку суттєво відрізняється, за рахунок різних технологій друку, устаткування та різного типу паперу. Найкраща якість друку звісно буде у ФОТОмінібуці.

Способи Доставки / Оплати

Способи доставки:
✔️Самовивіз - ви можете забрати мінібук самостійно у нашому офісі за адресою м. Львів, вул. Лемківська, 9а
✔️Доставка Новою поштою - доставка на відділення Нової пошти по всій Україні, за тарифами Нової пошти.

Способи оплати:
✔️Готівкою - оплату можна здійснити готівкою, при отриманні замовлення, безпосередньо у нас в офісі.
✔️Оплата банківською картою - швидка оплата в режимі онлайн за допомогою вашої банківської карти.
✔️Банківський переказ - на ваш e-mail буде надіслано реквізити для оплати замовлення.

Ціни

Поліграфічні мінібуки
Квадратний (15х15):
📍 на 32 і 40 сторінок - 8$;
📍 на 48 сторінок - 10$;
Прямокутний (21х15):
📍 на 32 і 40 сторінок - 10$;
📍 на 48 сторінок - 12$;

ФОТОмінібуки
Квадратний (15х15):
📍 на 16 розворотів - 15$;
📍 на 20 розворотів - 17$;
📍 на 24 розвороти - 19$;
Прямокутний (20х15):
📍 на 16 розворотів - 16$;
📍 на 20 розворотів - 18$;
📍 на 24 розвороти - 21$;
(1 розворот = 2 сторінки)

Які сторінки у мінібуці?

Ми друкуємо мінібуки двох типів: поліграфічний мінібук та фотомінібук.
🔹Поліграфічний мінібук – це мінібук, який друкують на крейдованому поліграфічному папері. Порівняно з фотомінібуком технологія друку принципово інша. Не будемо вдаватися в технічні деталі, простіше кажучи, – поліграфічний мінібук друкується на папері на зразок журнального, фотомінібук натомість – на фотопапері, як фотокартка, що її ми звикли отримувати з фотолабораторії.
Збірка поліграфічного мінібука відбувається за технологією LayFlat, завдяки чому він вікривається на 180°.
🔹ФОТОмінібук – мінібук, який надруковано на фотопапері, це фотодрук преміум-класу, такий тип друку вважається еталонним і якнайкраще передає усі кольори та тонові переходи. Кожна сторінка фотомінібука зібрана на спеціальному пластику; як результат – сторінки цупкі, а сам мінібук має більшу товщину.
На відміну від поліграфічного мінібука, фотомінібук друкується розворотами, тобто ви можете помістити фото на цілий розворот без розриву посередині.

Скільки фото поміщається в мінібук?

На одну сторінку мінібука можна помістити від 1 до 4 фото.
Отже, в мінібук на 32 сторінки, або 16 розворотів можна помістити від 32 до 128 фото;
В мінібук на 40 сторінок, або на 20 розворотів можна помістити від 40 до 160 фото.
В мінібук на 48 сторінок, або 24 розвороти можна помістити від 48 до 192 фото.
Скільки фото та їхній порядок в мінібуці - це все ваша фантазія + конструктор на нашому сайті. А ми надрукуємо все що ви створите.

Що означає жовтий трикутник ⚠️, який з‘являється на фото?

Жовтий трикутник означає, що ваші фото занадто низької якості і це може відобразитися при друці. Ви можете це проігнорувати, або завантажити фото у кращій якості.
Рекомендація від нас: ніколи (!) не скачуйте фото з соцмереж і не перекидуйте через viber, вони дуже стискають файли і такі фото не підходять для якісного друку.

Чи можу я змінити кількість сторінок у вже сформованому мінібуці?

У сформованому мінібуці можна змінити кількість сторінок натиснувши + у правому нижньому кутку. Відповідно у фотомінібуці ви можене змінити на 16, 20 або 24 розвороти і в поліграфічному мінібуці на 32, 40 або 48 сторінок.

Чи можна вносити зміни у замовлений мінібук?

У замовлений мінібук не можна вносити ніяких змін, оскільки він вже може бути в друці.
Якщо ви випадково натиснули у конструкторі “замовити”, але ще не оформляли замовлення на сайті і хочете внести зміни, просто створіть копію даного мінібука і в копії зможете вносити зміни.

Чи можна зробити мінібук на меншу кількість сторінок ніж 32 чи 16 розворотів?

Найменша кількість сторінок 32 або 16 розворотів у фотомінібуці, якщо вам принципово потрібно менше ви можете непотрібні сторінки заповнити білими файлами і в коментарях до замовлення написати, щоб білих сторінок не друкували. Звертаємо вашу увагу, що вартість мінібука в такому випадку не зменшиться і буде складати, як за мінібук з найменшою кількістю сторінок доступного для замовлення на сайті.

Куди вводити промокод на знижку?

Промокод потрібно вводити на останньому етапі замовлення, в графі "промокод".

Я не можу скористатися готовими шаблонами.

Шаблони потрібно перетягувати на потрібну вам область, не клацати.

Чому в конструкторі мої фото виглядають не якісно, хоч я завантажила/завантажив фото хорошої якості?

Конструктор працює із превю файлів (зменшеними копіями ваших фото) для швидшої роботи, тому фото у конструкторі виглядають не чіткими. Мінібук ми друкуємо із оригіналів фото, які ви завантажили.